باقلوا سنتی کاشان+باقلوای کاشان+باقلوا سنتی+باقلوا چهار مغز+باقلوا پنج مغز

باقلوا 4 مغز کاشان بسته 12 تایی

کد : 11551

برند محصول : بازرگانی آرین

قیمت : 6600000ریال

توضیحات محصول

 

 

این بسته شامل 12 عدد باقلوا 4 مغز کاشان می باشد.

 

کاشان مهد تاریخ، فرهنگ و هنر با قدمت هفت هزار ساله تپه های باستانی سیلک است که عطر گل محمدیش، بوی خوش گلابش شهرت جهانی یافته و طعم شیرین، ترد و خوشمزه کلوچه و باقلوایش ذائقۀ هر مسافر و گردشگری را شیرین می کند.

باقلوای کاشان شیرینی اصیل و رسمی این شهرستان است که کاشانی ها علاوه برهدیه و سوغات به گردشگران، درمراسم ومناسبت های خود نیز اعم از جشن های عروسی، زواری، تولد نوزاد، اعیاد مهمی چون غدیر وقربان و حتی مجالس ترحیم از آن برای پذیرایی مهمانان استفاده می کنند.

این باقلوا را با چهار مغز شامل (مغز گردو، بادام ،فندق ،پسته) تهیه می شود.

برای تهیه باقلو اول لواش باقلوا را تهیه می کنند که ترکیبی از آرد، تخم مرغ روغن حیوانی وشیر است .لواش را در ظرفهای مخصوص باقلوا می اندازند. ابتدا ظرف را با روغن مایع چرب می کنند تا لواش نچسبد. لواش را که پهن کردند .میانه ها را که انواع مغز هاست می ریزند میانه ها از نوعی نان که از آرد برنج ،شکر، تخم مرغ وروغن تشکیل شده است. بعد آنرا آسیاب کرده با مغز ها ترکیب می کنند و با آن هل ساییده مخلوط کرده ودر میان ظرفها می ریزند بعد لواش دوم را می اندازند بعد برش خورده وبا روغن حیوانی چرب شده وبه کوره می فرستند و400تا 450 درجه سانتی گراد حرارت می دهند و 5 دقیقه بعد از کوره خارج کرده و 12 تا 15ساعت بیرون از کوره نگهداری می کنند تا شکل خود را بگیرد.

برش باقلوای کاشان حبه قندی و لوزی شکل است.شربت آن هم ازشکر وگلآب وکمی گلوکز درست می شود.

باقلوا 4 مغز کاشان بسته 12 تایی


باقلوا سنتی کاشان | بهترین سوغات کاشانباقلوا 4 مغز کاشان بسته 12 تایی, باقلوا 4 مغز کاشان بسته 12 تایی, باقلوا 4 مغز کاشان بسته 12 تاییارتباط با واحد فروش محصولات

همراه : 09391682004

تلفن: 03155353089

ایمیل : info@armaghankashan.com

آدرس پستی

آدرس : کاشان.خیابان امیرکبیر.ساختمان امیرکبیر.طبقه 5.واحد 18شبکه های اجتماعی :