عرق زیره سیاه

عرق زیره سیاه+فواید عرق زیره سیاه+خواص عرق زیره سیاه+افزایش شیر مادران+خاصیت عرق زیره سیاه+قیمت عرق زیره سیاه+لاغری و کاهش وزن+ تنظیم قاعدگی+کاهش قند خون

عرق زیره سیاه

کد : 11258

برند محصولات: ارمغان کاشان

نوع محصول :

قیمت : 200000 ریال

توضیحات محصول

 

زیره سیاه هم به عنوان داروی گیاهی و هم به عنوان ادویه در زمان پخت غذا کاربرد دارد، یکی از موثر ترین روش های مصرف زیره سیاه، مصرف عرق آن است. در ادامه به معرفی خواص عرق زیره سیاه می پردازیم:

خواص عرق زیره سیاه (طبیعت گرم)
طبع عرق زیره سیاه گرم است. برخی از مهمترین خواص عرق زیره سیاه در درمان بیماری‌ها عبارتند از:

۱. لاغری و کاهش وزن: از مهمترین خواص عرق زیره سیاه، کمک به کاهش وزن و لاغری است
۲. تنظیم قاعدگی: عرق زیره سیاه دارای خاصیت قاعده آور است و مصرف آن به کم شدن درد‌های این دوران و تنظیم قاعدگی کمک می‌کند.
۳. افزایش شیر مادران شیرده: از دیگر خواص عرق زیره سیاه تقویت و افزایش شیر مادر در دوران شیردهی است. همچنین به دلیل خاصیت ضد نفخی که دارد، مصرف آن در دوران شیردهی برای کاهش دل‌ درد‌های نوزاد و رفع دلپیچه مفید است.
۴. درمان اختلالات گوارشی: عرق زیره تقویت کننده معده است و به رفع نفخ، هضم بهتر غذا، رفع قولنج‌های دستگاه گوارش، اسپاسم معدی و بی‌اشتهایی کمک می‌کند. همچنین از عرق زیره سیاه در طب سنتی برای درمان سکسکه استفاده می‌شود. 
۵. کاهش قند خون: عرق زیره سیاه در کاهش قند خون موثر است و به همین جهت مصرف آن برای درمان بیماری دیابت مفید است. توجه داشته باشید، مصرف دارو‌های شیمیایی ضد دیابت با عرق زیره تداخل دارد. 

طریقه مصرف عرق زیره سیاه
روزانه یک فنجان از این عرق استفاده شود. آن را می‌توان همراه با یک قاشق عسل طبیعی مصرف کرد. بهترین زمان مصرف این عرق، نیم ساعت قبل از خوردن غذاست.

ارتباط با واحد فروش محصولات

همراه : 09391682004

تلفن: 03155353089

ایمیل : info@armaghankashan.com

آدرس پستی

آدرس : کاشان.خیابان امیرکبیر.ساختمان امیرکبیر.طبقه 5.واحد 18

شبکه های اجتماعی :