نوشیدنی نعناء+نوشیدنی نعناع+نوشیدنی نعنا+سیستم قلبی و عروقی+رفع اسهال+آنتی‌بیوتیکی

نوشیدنی نعناء

کد : 11365

برندهای محصولات: آدونیس، درین گل، درنوش، ارمغان کاشان

نوع محصول :

قیمت : 780000 ریال

توضیحات محصول

 

خواص نوشیدنی نعناع

این نوشیدنی خاصیت آنتی‌بیوتیکی دارد بنابراین عفونت‎‎‎‎‌های بدن را از بین می‌برد؛ نوشیدنی نعنا نقشی موثر در افزایش تعداد گلبول‌های قرمز خون و رفع کم‌خونی دارد.

نوشیدنی نعنا حاوی کالری کمی است بنابراین به سوزاندن چربی‌های بدن و لاغری افراد کمک می‌کند؛ این نوشیدنی تاثیری چشمگیر در بهبود عملکرد مغز و تقویت حافظه دارد.

نوشیدنی نعنا هورمون‌های بدن را متعادل می‌کند و تستوسترون اضافی در بدن زنان را کاهش می‌دهد؛ این نوشیدنی نشاط‌آور است بنابراین اضطراب، استرس و افسردگی را از بین می‌برد.

نوشیدنی نعنا به کاهش آندروژن در بدن زنان کمک و از پرمویی و رشد مو‌های زائد در صورت و سینه جلوگیری می‌کند؛ این نوشیدنی نقشی موثر در رفع سوزش معده، نفخ شکم، دل‌درد، دل‌پیچه و هضم بهتر غذا دارد.

مصرف نوشیدنی نعنابا نبات به رفع اسهال و درمان سندروم روده تحریک‌پذیر همراه با اسهال کمک می‌کند؛ این نوشیدنی آرام‌بخش قلب و اعصاب است و تاثیری چشمگیر در تسکین سردرد‌های میگرنی، رفع بوی بد دهان، بهبود سرماخوردگی و سیاه‌سرفه و طراوت و شادابی پوست و مو دارد.

نوشیدنی نعنا نقشی موثر در بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی، جلوگیری از بروز سکته‌های قلبی و مغزی، کنترل قند، فشار و چربی خون، دفع سنگ کیسه صفرا و رفع خشکی دهان و بی‌اشت‌هایی عصبی دارد؛ این نوشیدنی به علت وجود ویتامین‌های A.، C. و E. خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد بنابراین سیستم ایمنی بدن را تقویت و بدن را در برابر بیماری‌های مختلف به ویژه انواع سرطان‌ها محافظت می‌کند.

نوشیدنی نعناء


خرید نوشیدنی نعناء | نوشیدنی نعناءنوشیدنی نعناء, نوشیدنی نعناء, نوشیدنی نعناءارتباط با واحد فروش محصولات

همراه : 09391682004

تلفن: 03155353089

ایمیل : info@armaghankashan.com

آدرس پستی

آدرس : کاشان.خیابان امیرکبیر.ساختمان امیرکبیر.طبقه 5.واحد 18شبکه های اجتماعی :