نوشیدنی آلبالو+ بازیابی بدن‌+درمان درد آرتریت+کاهش تورم+تقویت سیستم ایمنی+جلوگیری از نقرس

نوشیدنی آلبالو

کد : 11456

برندهای محصولات: آدونیس، درین گل، درنوش، ارمغان کاشان

نوع محصول :

قیمت : 780000 ریال

توضیحات محصول

 

مهم‌ترین خواص نوشیدنی آلبالو
 

۱. به بازیابی بدن‌تان بعد از تمرینات ورزشی کمک می‌کند.
 این نوشیدنی به طور طبیعی سرشار از پتاسیم است، و پتاسیم تکانه‌های الکتریکی را در سراسر بدن هدایت می‌کند. این ماده‌ی معدنی همچنین به حفظ فشار خون مناسب، هیدراتاسیون، بازیابی عضلات، تکانه‌های عصبی، هضم غذا، ضربان قلب، و تعادل pH کمک می‌کند. 

۲. با التهاب و درد آرتریت مقابله می‌کند.
تحقیقات نشان می‌دهند که آنتی‌اکسیدان‌های موجود می‌توانند درد و التهاب آرتروز را کاهش دهند.

۳. تورم را کاهش می‌‌دهد.
هنگامی که آدم‌ها درد ناشی از تورم را تجربه می‌کنند، اغلب به داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) روی می‌آورند. با این حال، اثرات این داروها می‌تواند مضر باشد، به خصوص زمانی که شما آنها را مکررا مصرف می‌کنید یا به آنها آلرژی دارید. مطالعه‌ای که در سال ۲۰۰۴ انجام شد، نشان داد که مکمل آلبالو می‌تواند التهاب و رفتار مرتبط با درد را در حیوانات کاهش دهد.

۴. سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.
آلبالو نیز مانند تمام میوه‌ها و سبزیجات، سرشار از آنتی‌اکسیدان‌های قدرتمند و خواص ضد ویروسی است. فلاونوئیدها (زردینه یا زیست‌زرینه)، یک نوع آنتی‌اکسیدان موجود در نوشیدنی آلبالو، توسط گیاهان برای مبارزه با عفونت ساخته می‌شوند. تحقیقات نشان می‌دهد که این مواد شیمیایی می‌توانند تاثیر قابل‌توجهی بر عملکرد سیستم ایمنی بدن بگذارند.

۵. متابولیسم بدن را تنظیم می‌کند و با چربی‌ها مبارزه می‌کند.
شواهدی در رابطه با حیوانات وجود دارد که نشان می‌دهد آلبالو می‌تواند به تنظیم متابولیسم بدن شما کمک کند و توانایی شما را برای از دست دادن چربی شکمی افزایش دهد. 

 ۶. مشکل بی‌خوابی را رفع می‌کند.
نوشیدنی آلبالو بخورید تا رویاهای شیرین ببینید.

۷. جلوی رشد سرطان را می‌گیرد.
در مطالعه‌ای که در سال ۲۰۰۳ صورت گرفت، محققان نوشیدنی آلبالو را با سولینداک (داروی غیر استروئیدی ضد التهابی) که رایج‌ترین داروی ضد التهابی پیشگیرانه برای تومورهای روده‌ی بزرگ است، مقایسه کردند.

۸. از نقرس جلوگیری می‌کند.
یک مطالعه‌ی جدید که در مجله‌ی غذاهای کاربردی منتشر شده‌‌است، نشان می‌دهد که نوشیدنی آلبالو می‌تواند با نقرس مبارزه می‌کند. نقرس نوعی ورم مفاصل است که باعث حملات مکرر درد شدید و تورم می‌شود. 

۹. از ریزش مو جلوگیری می کند
کم‌خونی دلیل اصلی ریزش مو و نشانه کمبود آهن در رژیم غذایی است. نوشیدنی آلبالو به دلیل سرشار بودن از آهن می‌توانند از کم‌خونی جلوگیری کرده و در نتیجه با ریزش مو مبارزه کنند.

۱۰. به حفظ سلامت مو کمک می کند
آلبالو منبعی عالی از بتاکاروتن و آنتی اکسیدان آنتوسیانین هستند که برای سلامت پوست و مو ضروری است. بنابراین نوشیدن نوشیدنی آلبالو در حفظ سلامت مو نقش دارد.

 

نوشیدنی آلبالو


خرید نوشیدنی آلبالو| نوشیدنی آلبالونوشیدنی آلبالو, نوشیدنی آلبالو, نوشیدنی آلبالوارتباط با واحد فروش محصولات

همراه : 09391682004

تلفن: 03155353089

ایمیل : info@armaghankashan.com

آدرس پستی

آدرس : کاشان.خیابان امیرکبیر.ساختمان امیرکبیر.طبقه 5.واحد 18شبکه های اجتماعی :