عرق شلتوک⭐️درجه یک 100% اصل

عرق شلتوک⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

170,000 ریال

عرق زیره سیاه⭐️درجه یک 100% اصل

عرق زیره سیاه⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

280,000 ریال

عرق گشنیز⭐️درجه یک 100% اصل

عرق گشنیز⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

250,000 ریال

عرق بوقناق⭐️درجه یک 100% اصل

عرق بوقناق⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

230,000 ریال

عرق بابا آدم⭐️درجه یک 100% اصل

عرق بابا آدم⭐️درجه یک 100% اصل

%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

260,000 ریال

عرق بابونه⭐️درجه یک 100% اصل

عرق بابونه⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

260,000 ریال

عرق گزنه⭐️درجه یک 100% اصل

عرق گزنه⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

230,000 ریال

عرق بومادران⭐️درجه یک 100% اصل

عرق بومادران⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

220,000 ریال

عرق زیره سبز⭐️درجه یک 100% اصل

عرق زیره سبز⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

220,000 ریال

عرق آویشن⭐️درجه یک 100% اصل

عرق آویشن⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

250,000 ریال

عرق شنبلیله⭐️درجه یک 100% اصل

عرق شنبلیله⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

240,000 ریال

عرق شوید⭐️درجه یک 100% اصل

عرق شوید⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

240,000 ریال

عرق نعناع⭐️درجه یک 100% اصل

عرق نعناع⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

260,000 ریال

عرق رازیانه⭐️درجه یک 100% اصل

عرق رازیانه⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

280,000 ریال

عرق اسطوخودوس⭐️درجه یک 100% اصل

عرق اسطوخودوس⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

300,000 ریال

عرق شیرین بیان⭐️درجه یک 100% اصل

عرق شیرین بیان⭐️درجه یک 100% اصل

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

240,000 ریال

خرید عرقیات گیاهی⭐️عرقیات گیاهی اصل کاشان 100٪

عرقیات گیاهی و خواص درمانی آن

بدست آوردن عرقیات گیاهی از گیاهان دارویی از گذشته تا به امروز مرسوم بوده، به حدی که امروزه بیش از 60 نوع گیاهی دارویی کشف شده که از آن برای تولید عرقیات گیاهی استفاده میشود. هر کدام از این عرقیجات گیاهی دارای خواص ویژه ایی هستند و در درمان و پیشگیری از امراض و بیماری های گوناگونی کاربرد دارند. 
به دلیل عدم رعایت استاندارد های سالم زیستن و مصرف مواد غذایی نامناسب بیماری های گوناگونی ترویج پیدا کرده است، مصرف داروهای شیمیایی در کنار خواص دارویی خود دارای عوارض گوناگونی است که تاثیر مثبت آن را می توان نادیده گرفت، جایگزین داروهای شیمیایی در حال حاضر داروها و عرقیات گیاهی دارویی است که دارای حداقل عوارض میباشند. برای تاثیرگذاری گیاهان دارویی مدت زمان زیادی لازم است ولی با توجه عوارض بسیار کمتر آن در مقایسه با داروهای شیمیایی، اطمینان بیشتری می توان به آن داشت. بهترین تاثیر عرقیات گیاهی استفاده آن جهت پیشگیری و حفظ سلامتی و تندرستی است که بدن را در برابر امراض و بیماری ها محافظت نماید. 
عرقیات گیاهی در واقع اسانس، عطر یا رایحه یک گیاه دارویی است که به آن اضافه شده است. گیاهان دارویی در واقع داروهای معطری هستند که عطر و بوی آنها سبب تحریک شدن عصب های بویایی شده و در افزایش سیستم ایمنی بدن، کنترل هورمون های بدن و سوخت و ساز، همچنین تعادل روحی و روانی افراد تاثیر مثبت دارد. 
دنیای امروز، دنیای فراوانیست و انواع غذا برای انسان ها موجود است. بااین حال انسان با عدم توجه به منابع موردنیاز بدن، دچار بیماری های زیادی شده که گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی یک راه درمان موثر و سالم و بدون عوارض است. آنچه حائز اهمیت است این است که بیش از نیمی از داروهای کشوران خارجی بر مبنای گیاهان دارویی تهیه می‌شوند تا دارای عوارض منفی نباشند. پس استفاده از عرقیات گیاهی بسیار کاربردی و دارای خاص بیشماری است. گیاهان فراوانی وجود دارند که استفاده از آنها باعث بهبود و حفظ سلامتی ما در ابعاد مختلف روحی، روانی، فیزیکی می‌شود. خواص این گیاهان به صورت جوشانده، عرقیجات و عصاره‌گیری متفاوت است و باید بسته به نیازی، روش صحیح مصرف را انتخاب کنیم. امروزه عرقیات سنتی یکی از روش های درمانی محبوب است. بیش از 60 نوع گیاه وجود دارد که پس از عرق گیری، خاصیت دارویی پیدا کرده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. عرقیات گیاهی با مخلوط شدن رایحه و خواص گیاهان با آب بدست می‌آیند.

خواص عرقیات گیاهی

باتوجه به عرق گیاهی که استفاده می کنید، خواص آن نیز متفاوت است. هریک از عرقیات گیاهی دستورالعمل خاص جهت مصرف دارند که عدم توجه به آن باعث بی اثر شدن آنها می‌شود، پس حتما به طریقه مصرف عرقیات دقت کنید.

انواع عرقیات گیاهی و کاربرد آنها

گلاب

گلاب دارای طبع گرم خواص بینظیری مانند آرامش دهنده، تقویت بافت لثه ، بهبود التهابات و عفونت و دارای فواید بینظیری برای پوست است.

عرق نعنا

در بین مردم مرسم است که بعد نفخ معده برای بهبود آن از عرق نعنا استفاده می‌کنند که باعث ربفلاکس معده می‌شود. برای رهایی از نفخ معده بهتر است از ترکیب گلاب و عرق نعنا به صورت داغ استفاده کنید تا به سرعت از نفخ معده رها شوید.

عرق بیدمشک

این عرق فوق العاده تقویت کننده قلب و کبد می باشد. طریقه صحیح مصرف آن نیز 2 ال 3 ساعت قبل از یکی از وعده های غذایی به خصوص وعده های سنگین است.

عرق کاسنی

بیشتر افراد با خواص بینظیر این عرق گیاهی برای بهبود کبد چرب و به تبع آن پوست شفاف و روشن آگاهی دارند. عرق کاسنی دارای طبع سر بوده و خون را تصویه می‌کند. اگر مشکل درد مفاصل به علت گرمی مزاج را دارید این عرق یک بهبود دهنده فوق العاده برای شماست.

عرق آویشن

کمتر کسی هست که با خاصیت ضد التهابی آویشن آشنا نباشد اما این عرق دارای خواص بیشماری دیگری نظیر درمان کننده بلغم، اشتهاآور، ضدعفونی کننده مجاری تنفسی، ضد تشنج و تقویت‌کننده بدن نیز است. همچنین اگر با ترشی معده روبرو شدید، استفاده از عرق آویشن یک انتخاب عالی برای شماست.

عرق اسفناج

این عرق باعث رفع کم خونی افزایش میزان آهن در خون می‌شود. پس اگر دچار کم خونی هستید، به جای استفاده از داروهای شیمیایی، بهتر است از این عرق معجزه آسا استفاده کنید.

عرق اکالیپتوس

این عرق خوراکی نیست و باید به عنوان بخور از آن استفاده کرد. برای رفع سرماخوردگی و رفع گرفتگی بینی بسیار مناسب است.

عرق بابونه

یکی از عرقیات گیاهی برای چاق شدن عرق بابونه است.

عرق بابونه دارای خاصیت های بیشماری نظیر رفع عفونت، تنظیم قائدگی، درمان یبوست، لطیف کننده پوست صورت و اشتهاآور است.

عرق بادرنجبویه

از عرقیات گیاهی برای افزایش حافظه میتوان عرق بادرنجبویه نام برد. برای رهایی از سردردهای عصبی و بی حوصلگی و خستگی روحی و تنگی نفس از این عرق پر خاصیت میتوان استفاده کرد. همچنین محرک و تقویت کننده نیروی جنسی نیز است.

بهترین روش مصرف این عرق  مخلوط یک فنجان از آن در یک لیوان آب و مصرف سه بار در روز می‌باشد.

عرق برگ گردو

شاید برای شما نیز تعجب آور باشد که عرق برگ گردو وجود دارد اما این عرق یکی از عرقیات گیاهی برای کاهش قند خون است. اگر دچار ورم مفاصل که ناشی از سردی مزاج بود، شدید، این عرق انتخاب خوبی برای شماست. همچنین یک ضد عفونی کننده و دفع کننده انگل نیز است و در جهت بیماری های پوستی نیز موثر است.

عرق زیره

اگر دچار پرخوری هستید میتوانید از این عرق که یکی از عرقیات گیاهی برای لاغری است، استفاده کنید؛ زیرا باعث کاهش اشتهای شما شده و سوخت و ساز بدن شمارا افزایش می‌دهد. اما توجه کنید که زیاده روی در مصرف این عرق فشاری زیادی به کبد آورده و باعث زرد شدن پوست و خشک شدن دهان و ترک برداشتن لب ها می‌شود. اما برای جلوگیری از این عوارض نیز راهکار طلایی وجود دارد. شما میتوانید همزمان با مصرف این عرق از عرق لیمو ترش استفاده کنید تا از بروز عوارض منفی عرق زیره جلو گیری کنید. این عرق باد شکن و هضم کننده غذا نیز است. همچنین انتخاب مناسبی برای مادران شیرده نیز است زیرا افزایش دهنده شیر است.

عرق شبدر

یکی دیگر از عرقیات گیاهی برای چاق شدن ، عرق شبدر است. همچنین تقویت کننده نیروی جنسی و تصفیه کننده خوبی است و

 نرمی استخوان اطفال را نیز درمان می‌کند.

عرق شنبلیله

این عرق یکی از عرقیات گیاهی برای کاهش قند خون است و همپنین چاق کننده و درمان کننده کم خونی است.

عرق شیرین بیان

شاید یکی از کاربردی ترین عرقیات گیاهی در دوران کرونا، عرق شیرین بیان باشد زیرا ضد سرفه و خلط آور است و رفع کننده عفونت‌های ریه و کلیه ، یبوست مزاج و بواسیر است. همپنین درمان کننده زخم معده و اثنی عشر نیز است و سیستم گوارش را تقویت می‌کند.

عرق گل ختمی

این عرق گیاهی شادی آور و رفع کننده التهابات مثانه است. همپنین در رفع گرفتگی صدا و درمان آسم و سرما خوردگی کاربرد بسیاری دارد.

برای اثر بخشی این عرق بهتر از روزی 3 مرتبه و هربار یک لیوان از آن را میل کنید.

عرق گل گاو زبان

یکی از مشهور ترین گیاهان دارویی گل گاو زبان است که به آرامش بخشی و تقویت اعصاب نیز شهرت دارد. این عرق جادویی همچنین تقویت کننده قلب و کبد و رفع آسم نیز کاربرد دارد. بهترین روش مصرف این عرق نیز استفاده از یک فنجان از آن قبل از هر وعده غذایی (3 وعده)  است.

عرق هل

اگر پس از خوردن سیر نگران بوی بد دهان خود بودید میتوانید یک فنجان از این عرق بینظیر را استفاده کرده و بوی سیر را از بین ببرید.

همچنین تقویت کننده روده و معده نیز است.

عرق گزنه

عرق گزنه دارای طبیعتی گرم است که باعث کاهش قند خون نیز می‌شود. همچنین تنگی نفس را کاهش داده و شیر مادران شیرده را افزایش می‌دهد. اگر ورم لوزه رنج می‌برید، این عرق را قرقره کرده و از تاثیر بینظیر آن لذت ببرید.

عرق گشنیز

اگر تصور نمی‌کردید که عرقیات گیاهی در رفع دندان درد موثر باشند باید شما را با عرق گشنیز آشنا کنیم.  قرقره کردن این عرق در رفع کننده تاول های دهان و رفع دندان درد موثر است. همچنین نوشیدن آن به رفع کرم و باکتری و بیماری های روده ای کمک می‌کند.

عرق شوید

یکی از عرقیات کاهش دهنده چربی خون، عرق شوید است. این عرق گیاهی برای معده مفید بوده و بادشکن است. همچنین باعث رفع سکسکه، ضعف معده، تنگی نفس، درد دل می‌شود و شیرآور نیز است.

عرق زعفران

عرق زعفران در برطرف کردن خونریزی بعد از زایمان و تنظیم کننده قائدگی موثر است. همچنین محرک نیروی جنسی نیز است.

عرق کاهو

این عرق کاربردی دارای طبع سرد و مرطوب است و در رفع عصبانت و افسردگی و تنظیم خواب کاربرد دارد. اگر دارای طبع گرم و خشک بوده و ضعف اعصاب رنج می‌برید، میتوانید 2 ساعت قبل از خواب یک لیوان از عرق کاهو را میل کرده و از خواب بینظیر خود لذت ببرید.

عرق شاه تره

اگر دهان بد بو و تلخ مزه ای دارید و از کک و مک رنج می‌برید و پوست زرد رنگی دارید، کبد شما چرب است. اما نگران نباشید؛ راه درمان آن پیش عرق شاتره است.

برای پاکسازی و تقویت کبد، این عرق انتخاب خوبی برای شماست. عرق شاه تره تصفیه کننده کبد و مکمل  عرق کاسنی است. عرق شاه تره دارای طبع معتدل است باعث رفع سردی عرق کاسنی می‌شود. به همین خاطر مصرف این دو عرق همزمان باهم تجویز می‌شود.

بهترین روش مصرف آن هم مصرف ترکیب دو عرق، نیم ساعت قبل از غذا است.  هرچند پس از مصرف عرقیات تاثیر آنها را احساس می‌کنید، اما این عرقیات گیاهی در دراز مدت موثر هستند و باید حداقل 40 روز از آنها استفاده کنید تا تاثیر چشمگیر آن را ببینید.

عرق افسنطین

اگر بی اتشها هستید هیچ عرقی به اندازه عرق افسنطین برای شما موثر نیست. این عرق دقبقا برعکس عرق زیره عمل کرده و باعث افزایش اشتها می‌شود. همچنین زردی و تیرگی پوست چهره را کاهش می‌دهد. بهترین طریقه مصرف آن هم یک لیوان قبل از غذا است.

 بعضی از عرقیات گیاهی به صورت مخلوط کاربرد موثرتری دارند مانند مخلوط عرق کاسنی ، شاه‌تره، بید و چنار که برای  رفع عطش کاربردی است. عطش معمولا از حرارت بالای کبد و تجمع صفرای زیاد در بدن ایجاد می‌شود و استفاده از این مخلوط در ماه های گرم سال و همپنین ماه مبارک رمضان به رفع عطش می‌انجامد. بهترین زمان مصرف نیز یک ربع قبل و بعد از غذا است.

شهر کاشان به فروش عرقیات گیاهی شهرت دارد و شما میتوانید گلاب و عرقیات مورد نیاز خود را از این شهر تاریخی خریداری کنید و یا از تولید کننده های آن به صورت اینترنتی خریداری کنید.

مصرف عرقیات گیاهی جدایی از خاصیت های درمانی به پیشگیری بیماری ها و حفظ سلامتی انسان کمک چندانی می‌کند که در صورت مصرف صحیح عوارض بدی را نیز به بدن وارد نمی‌کند. شما میتوانید انواع عرقیات گیاهی را از جاهای معتبر خریداری کنید اما هنگام خرید عرقیات به اصل بودن آنها توجه کنید. قیمت عرقیات باتوجه به خواص بینظیر آنها بسیار مناسب است و استفاده از آنها برای تمام مردم دردستری است.

پشتیبانی ارمغان کاشان

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ