فروردین
عرقیات گیاهی برای چاق شدن

عرقیات گیاهی برای چاق شدن


زمان مطالعه : 4 دقیقه

قبل از اینکه به معرفی عرقیات گیاهی برای چاق شدن بپردازیم، به معرفی اصطلاح کلی عرقیات گیاهی، معجون چاقی و معرفی انواع طبع و مزاج گیاهان دارویی بپردازیم و سپس به معرفی عرقیات گیاهی چاق کننده می پردازیم. 
گیاهان دارویی از ابتدای شناخت آن توسط انسان ها دارای خواص بی نظیری بوده، یکی از گونه های مصرفی از گیاهان دارویی, عرقیات گیاهی است، بهره گیری از خواص دارویی عرقیات گیاهی و داشتن حداقل عوارض سبب شده تمایل افراد به عرقیات گیاهی در جهت درمان و کنترل امراض گوناگون نظیر درمان چاقی و لاغری افزایش یابد. 
بسته به شرایط زندگی و ویژگی های ژنتیکی و تغذیه ایی هر شخص، افراد ممکن است دارای اضافه وزن یا کمبود وزن باشند، به همین دلیل افراد تمایلی اضافه وزن دارند یا به اصطلاح چاق هستند تمایل به کاهش وزن و افرادی که لاغر هستند، به دنبال اضافه وزن باشند. بعضی از افراد دارای تناسب اندام هستند ولی تمایل دارند صورت پرتری داشته باشند. برای هر کدام از این موارد داروهای شیمیایی فراوانی وجود دارد، ولی همان طور که مطلع هستید داروهای شیمیای در کنار خواص دارویی خود، عوارض بسیاری دارند به حدی که خود منجر به ایجاد اختلالات و بیماری های جدید میشود. اما داروهای گیاهی عوارض و مشکلات مربوط به داروهای شیمیایی نداشته و بدون عوارض جبران ناپذیری می توانید در درمان و کنترل بیماری ها از آن استفاده کنید.   

پایه بسیاری از داروها، گیاهان هستند که نشان دهنده خواص درمان کننده گیاهان دارویی است. همچنین دانشمندان خارجی به دنبال ساخت داروی‌هایی هستند که با استفاده از گیاهان امکان پذیر باشد زیرا عوارضی برای سلامتی انسان ندارند. اما کدام عرق ها چاق کننده هستند و دستور مصرف آنها به چه صورت است؟

-    عرقیات گیاهی:

 به ماده بدست آمده از گیاهان دارویی در طی فرآیند خاص اطلاق میشود. که به وسیله آن در جهت درمان و پیشگیری از بیماری و امراض و همچنین حفظ سلامت بدن از آن استفاده میشود. عرقیات گیاهی از بخار آب و گیاهان دارویی تهیه می‌شود. عرق گیاهی دارای خواص بینظیری است که در درمان بسیاری از بیماری ها موثر است. خواص این گیاهان به صورت جوشانده، عرقیجات و عصاره‌گیری متفاوت است و باید بسته به نیاز، روش صحیح مصرف را انتخاب کنیم. از طرفی دستور مصرف هریک از این عرقیات گیاهی متفاوت است که برای اثربخشی باید طبق دستور مصرف شود.
نکته: استفاده از هردارویی چه گیاهی و چه شیمیایی باید به اندازه انجام شود و برای افرادی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای مانند مشکلات تنفسی، بیماری‌های قلبی و... باید با تجویز دکتر مصرف شود.

-    طبیعت گیاهان دارویی:

به طور کلی عرقیات گیاهی دارای دو طبع سرد و گرم است که بسته به نوع بیماری و کاربرد آن استفاده میشود.

جهت خرید معجون چاقی با کیفیت و ارگانیک هم اکنون می توانید از لینک روبرو استفاده نمائید.        خرید معجون چاقی 

عرقیات گیاهی چاق کننده

عرق رازیانه
عرق رازیانه دارای خواصی است که باعث افزایش اشتها و به تبع آن چاقی بدن می‌شود. صورت از قسمت های بدن است که چاق کردن آن در زیبایی و جذابیت تاثیرگزار است. عرق رازیانه باعث چاق شدن صورت نیز می‌شود.
این عرق دارای طبع گرم و هورمون‌های زنانه است. استفاده از این عرق به زنان بسیار توصیه می‌شود زیرا باعث افزایش سایز سینه و تنظیم دوران قاعدگی و رفع بسیاری از مشکلات زنانه می‌شود. اما استفاده از آن به مردان توصیه نمی‌شود. 
دستور مصرف عرق رازیانه
هر هدفی که از مصرف این عرق گیاهی دارید، به مدت 40 روز در مصرف آن مداومت داشته باشید. مصرف 5 گرم یا حداکثر 3 استکان از این عرق در هرورز مجاز می‌باشد.
بهترین زمان برای مصرف عرق رازیانه نیز یک استکان بعد از هر وعده غذایی است. 
ناگفته نماند که از رازیانه به صورت روغن، پودر و پماد نیز استفاده می‌شود. برای از بین بردن چین و چرک و شفاف کردن پوست، برای ورم پلک، برای کاهش و برطرف شدن عوارض دوران یائسگی و درمان یائسگی زودرس و رفع کیست تخمدان نیز استفاده می‌شود.

عرق یونجه
یکی دیگر از عرقیات گیاهی برای چاق شدن، عرق یونجه است. این عرق برخلاف عرق رازیانه، طبع سرد دارد. این عرق جدایی از افزایش اشتها و چاقی صورت، منبع پروتئین و آهن است و برای افرادی که از کم خونی رنج می‌برند بسیار مناسب است. عرق ینجه دارای هورمون‌های زنانه است و استفاده از آن به مردان توصیه نمی‌شود.
دستور مصرف عرق یونجه
روزانه یک استکان صبح و نصف استکان عصر به مدت 14 روز مجاز می‌باشد. دقت کنید که بعد از 14 روز باید مصرف این عرق به مدت 2 ماه متوقف شود. در صورت نیاز به استفاده مجدد، پس از دو ماه توقف ،14 روز مجاز می‌باشد. 
برای شیرین کردن این عرق نیز می‌توانید به آن عسل و یا شکر اضافه کرده و میل کنید.

عرق ریشه گل قاصدک 
از عرقیات گیاهی چاق کننده، عرق ریشه گل قاصدک است. این عرق با افزایش اشتها به چاق شدن بدن کمک می‌کند. از طرفی یبوست باعث کاهش اشتها و لاغری افراد می‌شود که این عرق گیاهی با درمان یبوست به چاقی کمک می‌کند. 
این عرق دارای مزه تلخی است و بهتر است درکنار آن از عسل و یا شکر استفاده کنید.
دستور مصرف عرق ریشه گل قاصدک
این عرق را بایستی روزانه 3 فنجان بنوشید تا به نتیجه دلخواه دست یابید.

عرق شیرین بیان
این عرق دارای طبع گرم و خشک است. عرق شیرین بیان با افزایش دادن اشتهای بدن، باعث چاقی بدن می‌شود. مصرف این عرق برای افرادی که دارای طبع گرم نیز هستند نیز مناسب است.
دستور مصرف شیرین بیان
قبل از هر وعده غذایی، مصرف یک استکان از این عرق گیاهی، برای چاق شدن مناسب می‌باشد.

عرق ترتخون
 از عرقیات گیاهی چاق کننده میتوان عرق ترخون را نام برد که یک افزایش دهنده اشتهای قوی با طبع گرم می‌باشد. اگر دلیل کم اشتهایی شما مشکلات عصبی است، این عرق مناسب ترین انتخاب برای شماست.
 عرق زنجبیل
شاید برایتان عجیب باشد که چرا عرق زنجبیل باعث چاقی می‌شود با وجود اینکه زیاد از خواص لاغرکننده آن یاد می‌شود؟ این عرق با افزایش متابولیسم بدن، به لاغری کمک می‌کند. اما اگر صحیح از آن استفاده شود باعث هضم بهتر غذا و اشتهای بیشتر افراد می‌شود.
دستور مصرف عرق زنجبیل
مصرف این عرق بهتر است قبل از هر وعده غذایی انجام شود تا باعث هضم غذا و اشتهای بیشتر شما شود.

عرق جینسینگ
اگر به دنبال سریع ترین راه چاقی با استفاده از عرقیات گیاهی هستید، عرق جینسینگ بهترین گزینه برای شماست. به صورتی که  مصرف 3 روز مداوم از آن نیز نتیجه دهنده است. 
طریقه مصرف عرق جینسینگ
برای اثربخشی بهتر ابن عرق گیاهی ، روزانه یک لیوان از این عرق را به مدت 30 روز ادامه دهید

عرق های گیاهی چاق کننده برای زنان
زنان از تمام عرقیات گیاهی چاق کننده می‌توانند استفاده کنند اما موثرترین آنها عرق رازیانه برای آنهاست که جدای چاقی خواص بسیاری دیگر دارد.

عرق های گیاهی چاق کننده برای مردان
مردان نیز به جز عرق رازیانه و یونجه میتوانند از بقیه عرقیات گیاهی میتوانند استفاده کنند.
اما لازم به ذکر مجدد است که اگر دارای بیماری زمینه‌ای هستید، حتما با پزشک جهت مصرف عرقیات گیاهی مشورت کنید.

سخن آخر
عرقیات گیاهی چاق کننده از کم عوارض ترین راه‌های چاقی است که در کنار چاق تر شدن، خواص بسیار دیگری نیز برای شما دارند. عرقیات گیاهی دارای قیمت مناسبی هستند که ارزان‌ترین داروهای چاق کننده هستند. آنچه در تاثیرگزاری بیشتر این عرقیات موثر است، اصل بودن آنهاست که میتوانید از فروشگاه‌‌ها و تولید کنندگان معروف کشور عزیزمان خرید کنید. شهرکاشان از تولیدکنندگان باسابقه عرقیات گیاهی زیادی است که میتوانید با خرید حضوری و یا اینترنتی از کیفیت محصولات آنها مطلع شوید. 
همچنین میتوان در زمان تولید عرقیات، از آنها خرید کرده و از تازه و اصل بودن عرقیات گیاهی اطمینان کامل حاصل کنید.

4 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

 • گفته :

  03:45
  1401/11/08

  مدیر سایت گفته :

  متشکر

  03:45
  1401/11/08
 • فاطمه گفته :

  سلام بچه من زردی داشت الان ۲۰ روزشه زردیش خوب شده فقط یک مقدار خیلی کم چشماش زرده ایا میتونم عرق یوتجا و عرق رازیانه بخورم؟ طبع گرمشون باعث برگشت زردی نوزادم نمیشع؟؟

  17:44
  1401/11/30

  مدیر سایت گفته :

  سلام وقت بخیر لطفا در این مورد با پزشک مشاوره کنید. ممنون

  17:44
  1401/11/30
 • محمد مقدمی گفته :

  11:46
  1402/11/20

  مدیر سایت گفته :

  سلام عرض ادب ممنون

  11:46
  1402/11/20
 • شیوا گفته :

  سلام من از یسری قرص استفاده می‌کردم گیاهی .البته از دارو گیاهی آوردمش.سه ماه خوردم فقط اون مدت چاق شدم وبه شدت غذا میخوردم الان متاسفانه لاغر شدم مثل قبل شدم ۲۶ سالمه ولی وزنم ۴۰ خورده آیه واقعا رنج میبرم از لاغری .ممنون میشم راهنمایی کنید منو.چون واقعا لاغرم هیچ لباسی به دل خودم نیست بپوشم یا باید تنگ بکنم.

  01:44
  1403/01/11

  مدیر سایت گفته :

  01:44
  1403/01/11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی
آخرین بازدید لحظاتی پیش
سلام دوست عزیز
شما میتوانید برای برقراری ارتباط و گرفتن راهنمایی از کارشناسان خبره ما در تلگرام به ما پیام دهید