مرداد
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات


زمان مطالعه : 4 دقیقه

قوانین کلی:

فروشگاه ارمغان کاشان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. خرید از فروشگاه اینترنتی ارمغان کاشان و استفاده از مطالب و محتوای سایت ارمغان کاشان به معنی پذیرفتن تمام قوانین سایت می‌باشد.

توجه داشته باشید که ممکن است در قوانین سایت ارمغان کاشان به مرور زمان تغییراتی صورت بگیرد؛ که این تغییرات در همین صفحه منتشر می‌شود. هنگامی که از فروشگاه ارمغان کاشان خرید و یا از سرویس‌ها و خدمات و محتوای موجود در سایت استفاده می‌کنید به معنی پذیرفتن تمام تغییرات ایجاد شده در قوانین سایت می‌باشید.

 

خرید کالا، پرداخت صورتحساب، ارسال کالا و بازگرداندن کالا:

        فروشگاه اینترنتی ارمغان کاشان فقط به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش می‌پذیرد. لطفا به هیچ عنوان حضوری مراجعه نفرمایید.

        توضیحاتی که درباره‌ی محصولات نگاشته شده است بر اساس اعتماد به مطالبی است که تولیدکنندگان در توضیح محصولاتشان ارائه کرده‌اند در آن بخش آمده است. و به هیچ وجه جنبه مشاوره و تجویز ندارد.

        مشتری پس از بررسی و انتخاب کالای مورد نظر خود اقدام به ثبت سفارش و خرید از سایت ارمغان کاشان می‌کند. راهنمای خرید از فروشگاه ارمغان کاشان

 

پرداخت فاکتور و صورتحساب به چند طریق انجام می‌شود:

پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

     – درگاه پرداخت بانک ملت

     – درگاه پرداخت بانک ملی

        پس از ثبت نهایی و پرداخت فاکتور توسط مشتری فرآیند پردازش فاکتور، بسته بندی کالا و ارسال کالا توسط تیم ارمغان کاشان انجام می‌شود.

        فرآیند پردازش فاکتور، بسته بندی و ارسال کالا فقط در ساعات اداری انجام می‌شود. اگر ثبت سفارش مشتری خارج از ساعات اداری انجام شود در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش فرآیند ارسال کالا انجام می‌شود.

        قبل از ارسال تیم ارمغان کاشان با مشتری تماس گرفته و زمان تحویل کالا را مشخص می‌کنند.

 

 

        از آنجایی که محصولات سایت ارمغان کاشان مرتبط با بهداشت و سلامت انسان می‌باشد بازگرداندن کالا و پس گرفتن کالا پس از ارسال به هیچ وجه ممکن نیست. پس در خرید خود بسیار دقت کنید.

 

        انصراف از خرید تنها قبل از ارسال سفارش وجود دارد در این صورت سایت ارمغان کاشان موظف است مبلغ پرداخت شده توسط مشتری را با کسر کارمزد بانک به حساب مشتری کارت به کارت ‌کند. بعد از ارسال سفارش به هیچ وجه امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد.

 

        انتخاب، بسته بندی و ارسال کالا در نهایت دقت توسط تیم ارمغان کاشان انجام می‌شود اما اگر به هر دلیلی کالای ارسالی با سفارش ثبت شده توسط مشتری مطابقت نداشت و یا اگر تاریخ انقضای محصول گذشته بود، سایت ارمغان کاشان موظف به تعویض کالای مورد نظر می‌باشد.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی
آخرین بازدید لحظاتی پیش
سلام دوست عزیز
شما میتوانید برای برقراری ارتباط و گرفتن راهنمایی از کارشناسان خبره ما در تلگرام به ما پیام دهید